<![CDATA[Zirve Mühendislik - Anasayfa]]>Mon, 07 Dec 2015 07:25:40 +0200Weebly<![CDATA[Fikirtepe'de Yangın Kapıları]]>Sun, 22 Nov 2015 22:45:35 GMThttp://kapisiyangin.weebly.com/anasayfa/fikirtepede-yangin-kapilariFikirtepe yangın kapısı çözümlerimizin beraberinde müşterilerimize bir takım ayrıcalıklar sunmaktayız. Sizlere verdiğimiz değerli gösterebilmek adına sunduğumuz bu ayrıcalıklara, Fikirtepe yangın kapısı uygulaması için yerinde gerçekleştirdiğimiz etüt çalışmasıyla başlıyoruz. Doğabilecek sorunlara karşı önlem alınan, kapı ölçüleri ve konumları belirlenen bu evre oldukça önemlidir. Atlanması halinde yanlışlıklar meydana gelebileceği gibi ek maliyetler ortaya çıkabilir. Sizi ziyarete gelen ekip arkadaşlarımız Fikirtepe yangın kapısı projenizle ilgili bütün bilgileri size sunarlar. Şayet aklınıza takılan yada merak ettiğiniz bir konu olursa sorularınızı yöneltebilir ve cevapları alabilirsiniz. Bir diğer ayrıcalık ile ücretsiz danışmanlık yapıyoruz. Yangın önlemleriyle ilgili ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve eksiksiz biçimde tamamlanabilmesi adına gereken bütün adımları atıyoruz.

Fikirtepe’de yangın kapısı firmaları sizlere farklı özelliklerde kapıları farklı fiyatlarla sunabilirler. En kaliteli ürünü en ekonomik fiyatlarla yalnızca kurumsal yangın kapısı firmalarından alabileceğinizi unutmamanız gerekir. Bir de kurumsal firmalar sundukları hizmetin arkasında duracak ve yaşayabileceğiniz sorunlarda size hemen destek sunacaklardır. Tercih edilebilirliği bu yönden ve daha bir çok unsurdan dolayı daha yüksektir. Zirve Mühendislik her anlamda bölgenin diğer firmalarından bir adım öne çıkabilmeyi başarmıştır. Gerek güler yüzlü hizmet anlayışı gerekse kendi atölyelerinde üretmiş olduğu yüksek kaliteli kapıları bunun en büyük örnekleridir. Yani uzun lafın kısası bizimle çalışmak isterseniz size bütün aşamalar için garanti veriyor ve memnuniyetinizi en üst düzeye taşıyoruz. Bu kadar güvenilir bir firma olmanın kendine göre gereklilikleri bulunmaktadır. Uzman kadro, bilgi birikimi ve doğru ham madde kullanımı bunların başında gelir. Ekibimizin bütün üyeleri uzmanlaşmış kişiler olsa da eğitim almaya devam etmektedirler.

Kaynak: ​http://www.kapisiyangin.com/fikirtepe-yangin-kapisi/]]>
<![CDATA[Yangın Güvenliğinin Tarihi]]>Sat, 21 Nov 2015 22:42:53 GMThttp://kapisiyangin.weebly.com/anasayfa/yangn-guvenliginin-tarihiYangın, insanlığı yerleşik hayata geçmesinden bu yana hayatımıza olumsuz etkileri olan bir unsurdur. Dolayısı ile yangınla mücadele etmekte ve karşı önlemler almaktayız. Kaynakları incelediğimizde ancak Osmanlı dönemine kadar bilgilere ulaşabildiğimiz için size Osmanlı’da yangın ve itfaiyeden bahsetmek istiyoruz bu yazımızda. 1720 yılına kadar yeni çeriler müdahale etmiş olsa da; o dönemden sonra “Tulumbacılar” ismiyle bir teşkilat kurulmuş ve yangına müdahale ile görevlendirilmiştir. Tazyikli suyla alevlerle mücadele etmeye çalışan bu ekibin dönemin şartlarına göre oldukça iyi işler çıkardığını rahatlıkla söyleyebiliriz. 1869 yılına gelindiğinde semtlere ve mahallelere tulumbalar verilerek yerel tulumbacı ocaklarına geçiş yapılmıştır. Bunu takip eden bir kaç sene içerisinde ise itfaiye alayları kurulmuştur. Cumhuriyetin ilanından sonra itfaiye teşkilatının kurulması ile yangın güvenlik seviyesi ciddi anlamda artmaya başlamış, daha hızlı müdahale imkanı doğmuş ve can kayıplarının önüne geçilmeye başlanmıştır.

Gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanılması ile yangına otomatik müdahale edebilen sistemler geliştirilmiş ve daha büyümeden söndürülmesi mümkün olmuştur. Günümüzde insanların uyarılmasını sağlayan ikaz mekanizması, yangının belirli bir bölgede sınırlandırılması için yangın kapısı, dışarıya hızlı ve güvenli biçimde çıkılabilmesi içinse yangın merdivenleri kullanılmaktadır. Görüldüğü üzere kaynaklardan edinebildiğimiz bilgiler ışığında yangın güvenliği oldukça eskiye dayanmaktadır ve konuyla alakalı bir hayli yol kat edilmiştir. Firmamızın güvenliğin sağlanmasının ne kadar hayati önem taşıdığının bilincindedir. Sürekli olarak değerlendirmeler yapmakta, çalışma sistemimizi geliştirmekte ve teknolojinin yeniliklerinden istifade etmekteyiz. Günümüzde yangın kapısı alanında bir marka oluşturabilme çabamızın ardındaki düşünce budur.

Yazının kaynağı için: www.kapisiyangin.com]]>
<![CDATA[İmes Yangın Kapıları]]>Tue, 17 Nov 2015 21:16:24 GMThttp://kapisiyangin.weebly.com/anasayfa/imes-yangin-kapilariİmes yangın kapısı hizmetlerimizi, bölgedeki bütün müşterilerimize en yüksek kalitede ulaştırıyoruz. Bizi diğer firmalardan farklı kılan en büyük özelliğimiz, memnuniyeti yükseltebilmek adına geliştirdiğimiz eğitim sistemlerimiz ve bugüne kadar ortaya koyduğumuz kurumsal kimliğimizdir. İmes yangın kapısı alanında ürettiğimiz projelere tam iki yıl garanti veriyoruz. Garanti süresinin bitimine dek geçen zaman diliminde yaşanabilecek bir çok olumsuzluğu hiç bir ücret almadan telafi ediyoruz. Çağrı merkezimizi arayan ve bizi tercih eden müşterilerimizden ilk aşamada randevu alıyoruz. Belirlenen tarihte İmes yangın kapısı uygulamasının gerçekleştirileceği alanda ölçülerin alınması ve konumların belirlenmesi gibi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sizlere yönetmeliğe en uygun olacağını anlatırken sizlerinde fikirlerini alıyor ve buna göre yön veriyoruz.

Bölgede bir çok firma varlığını sürdürürken, her geçen gün yenileri de eklenmektedir. Durumun böyle devam ederken uygun firmayı bulabilmekte zorlaşmaktadır. Sizlere yangın kapısı firmaları içerisinde projeniz için en uygun olanını bulmanın bir kaç püf noktasından bahsetmek istiyoruz. Varlığı uzun yıllar öncesine dayanan köklü firmalar, tercih edilebilirliği daha yüksek olanlardandır. Yıllar içerisinde tecrübesine tecrübe katan İmes yangın kapısı firmaları hem doğru uygulama yapacak hemde deneyimini sahaya yansıtarak beklentilerinizi karşılayacaktır. Yangına gereken sürelerde dayanabilecek kapıların nasıl üretildiğini hiç merak ettiniz mi? İmalat süreci hakkında da merak edebileceğiniz konulara değinmek isteriz. Ölçüler alındıktan sonra atölyemizde hummalı bir çalışma başlar. Öncelikle yangına dayanım süresine göre ham madde tercihi yapılır. İkinci aşamada büküm işlemi yapılarak ana hatlar ortaya çıkarılır.

Kaynak: www.kapisiyangin.com]]>
<![CDATA[Fatih Yangın Kapısı]]>Tue, 17 Nov 2015 21:13:53 GMThttp://kapisiyangin.weebly.com/anasayfa/fatih-yangin-kapisiFatih yangın kapısı firmaları arasında uzunca bir süredir müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Oldukça büyük bir piyasa olan Fatih’te kalitemizle ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla hep bir adım önde olmayı başardık. Günümüzde Fatih yangın kapıları noktasında ücretsiz keşif ve proje çizimi gibi ayrıcalıklar tanıyan ender kuruluşlardan bir tanesiyiz. Misyonumuz dahilinde memnuniyeti en üst seviyeye çıkarabilecek adımlar atmaya her daim devam edeceğiz. Fatih yangın kapısı taleplerini en hızlı şekilde karşılayabilmek ve bu alana yeni bir soluk getirebilme amacı ile bölgede varlığımızı hız kesmeden arttırdık. 2015 yılı itibariyle tamamlayıp teslim etme fırsatı bulduğumuz uygulamaları ele aldığımızda her şeyi ne kadar doğru yaptığımızı görmekteyiz. Heyecanımızı ve azmimizi arttıran en önemli unsur işte budur.

Yangının her zaman bir tehlike olarak karşımızda durduğunu unutmamamız gerekir. Bu bilinçle önlem alırken ihtiyaç duyduğumuz yangın kapısı ürünleri için çalışacağımız kuruluşu belirlemek ilk aşamada yapılacak işlerin başında gelir. Peki en doğru Fatih yangın kapısı firmasını nasıl bulabiliriz? Eksiksiz biçimde önlem almanın olmazsa olmazlarından biri, yangın kapısı firmaları arasında yapacağımız seçime bağlıdır. Kaliteli imalat yapan, kurumsal işletmelerin ürünlerini detaylıca inceleyerek yönetmeliğe en uygun olanları sizin için uygun olacaktır. Firmamızın yönetmelik hakkındaki yaklaşım tarzını önceki yazılarımızda görmüşsünüzdür. Kelimenin tam manasıyla bire bir uygun olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Bölgenin bir çok firması genellikle büyük üreticilerden tedarik ettikleri ürünü sizlere sunarlar. Malzeme kalitesinden emin olunmadan müşterilere ulaştırılan kapıların bir takım hataları üzerinde barındırıyor olması ihtimal dahilindedir. Zirve Mühendislik olarak bunun tam tersini gerçekleştirmekteyiz.

Kaynak: ​http://www.kapisiyangin.com/fatih-yangin-kapisi-firmalari/]]>
<![CDATA[Beşiktaş Yangın Kapıları]]>Sat, 14 Nov 2015 20:25:46 GMThttp://kapisiyangin.weebly.com/anasayfa/besiktas-yangn-kaplarBeşiktaş yangın kapısı sektöründe yedi yıldır kesintisiz olarak varlığımızı ve faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İlçede bugüne kadar çok sayıda proje üreterek, yerimizi sağlamlaştırmaya devam ediyoruz. Beşiktaş yangın kapısı alanında çok sayıda firma bulunmakta ve her geçen gün bunlara yenileri eklenmektedir. Yangın kapısı yüksek derecede önem taşıyan bir unsur olduğundan firma tercihi oldukça önemli bir adımdır. Sizlere kurumsal bir firma ile çalışmanın önemini daha önce anlatmıştık. Yine aynı şekilde kurumsal şirketlerle çalışmanızı mutlak suretle tavsiye etmekteyiz. Yangınla ne zaman ve ne şekilde karşılaşacağımızı önceden tahmin etmemiz ne yazık ki mümkün değildir. Bazen elektrik kaynaklı bir sorun bazende bir ısı kaynağı sebep olabiliyor. Hal böyle iken bize yalnızca önlemleri eksiksiz olarak almak kalıyor.

Merdivenler, söndürme ve uyarı sistemleri, kapılar ve diğer önlemleri hiç zaman kaybetmeden alarak can ve mal kayıplarının önüne önemli ölçüde geçebiliriz. Şüphesiz ki alınabilecek tedbirlerin başında yangın kapıları gelir. Zira alevlerin yayılmasını, duman zehirlenmelerini de önleyebilirler. Günümüzde yangın kapısı fiyatları, bir çok kişi tarafından yanlış değerlendirilmektedir. En düşük teklif tercih sebebi olarak kabul edilir ki bu büyük bir yanlıştır. Beşiktaş yangın kapısı ihtiyaçlarınız için en uygun teklifi veren firmanın size en kaliteli hizmeti sunacağının garantisi yoktur. Bunun yerine yüksek kaliteye sahip ürünlerin belirli işaretleri vardır, bu işaretlere dikkat edilmesi gerekir. Bu işaretler üretimde kullanılan ham maddeler, sertifikalar ve firmanın geçmişte memnun etmeyi başardığı müşterileridir.

Kaynak: ​http://www.kapisiyangin.com/besiktas-yangin-kapisi-fiyatlari/]]>
<![CDATA[Dudullu Yangın Kapısı Hizmetleri]]>Sat, 14 Nov 2015 20:23:36 GMThttp://kapisiyangin.weebly.com/anasayfa/dudullu-yangn-kaps-hizmetleriDudullu yangın kapısı imalatçılarını araştırırken dikkate almanız gereken unsurları sizlerle paylaşmak ve bu konuda sizlerin bir fikir sahibi olmanızı sağlamak istiyoruz. Böylelikle hem yönetmeliğe uygun hemde kaliteli bir Dudullu yangın kapısı projesi ortaya çıkacaktır. Yapmanız gereken ilk şeyin yönetmeliği araştırarak konu hakkında bilgilenmek olması gerekir. Çünkü bu kurallara riayet edilmesi çok önemlidir ve can güvenliğinin sağlanmasında hayati bir noktadır. Günümüzde bir çok insan yangın kapısı ürünlerini bir zorunluluk olduğu için yaşam alanlarına uygularlar. Oldukça yanlış bir görüş olması bir yana; ihtiyaç olarak görmenin doğru olduğunu bilmeliyiz. Dudullu yangın kapısı firmalarını aradınız ve fiyat tekliflerini sunmalarını istediniz. Buna ek olarak kullanılan malzemelerin özelliklerini de talep etmelisiniz.

Kapı ve kanat imalatında kullanılan malzemelerin, panik barın, menteşelerin ve fitillerin kalitesi, önlemlerin eksiksiz alınmasını sağlar. Düşünün ki bulunduğunuz binada bir yangın meydana geldi. Güvenli tahliye kanallarına açılan kapılar yeterli düzeyde yangına dayanamadı yada duman geçişini engelleyemedi. Bu durumda Dudullu yangın kapısı hizmetlerinin hiç bir önemi kalmayacak ve can güvenliğinizi tehlikeye sokacaktır. Dolayısıyla malzemeler hakkında bilgi almak ve takılan kapıların bu özellikleri taşıdığından emin olmak gerekir. Son olarak firmanın geçmişte sunduğu hizmetleri ve eski müşterilerini öğrenerek onlardan fikirlerini almak akıllıca olacaktır. Şayet bu kişiler sunulan Dudullu yangın kapısı hizmetinden memnun kalmışsa, firmaya olan bakış açınızı değiştirecek ve firmanın kalitesini ortaya koyacaktır. Son olarak firmamızı neden tercih etmelisiniz sorusuna yanıt vermek istiyoruz. Zirve Mühendislik, yıllar içerisinde edindiği tecrübesini müşterilerini memnun edebilmek adına ürünlerine yansıtmaktadır.

Kaynak: Zirve Mühendislik]]>
<![CDATA[Yangın Kapısı Fiyatları Nasıl Belirleniyor?]]>Fri, 13 Nov 2015 17:56:37 GMThttp://kapisiyangin.weebly.com/anasayfa/yangin-kapisi-fiyatlari-nasil-belirleniyorResim
Evimizin, ofisimizin bulunduğu binalar için yada otel, alış veriş merkezi, kamu binası gibi yapılarda yangın kapılarına ihtiyaç duyarız. Bu örnekleri rahatlıkla çoğaltabiliriz çünkü bu kapılar yangın güvenliğinin olmazsa olmazları arasında yer alır. Şimdi sizlere önemi bu kadar yüksek olan yangın kapılarının fiyatlarının nasıl ve neye göre belirlendiğini anlatmaya çalışacağım. Bildiğiniz üzere kapıları çeşitli türleri vardır. Bunların başında camlı, camsız, tek kanat ve çift kanat gibi çeşitler gelir. Bazılarının imalatı kolay olduğu için bu kapılarda yangın kapısı fiyatları diğerlerine nazaran düşük olabilmektedir. Aynı şekilde üretimi zahmetli olan ve zaman alan kapılarda fiyatlar yükselmektedir.

Bir diğer önemli faktörse kullanılan malzemelerdir. Yani kapıların hazırlanması esnasında tercih edilen ham maddedir. Şöyle ki; kalite arttıkça hem ısı ve alevlere dayanım süresi hemde kalite artmaktadır. Bazı firmalar yangın kapısı fiyatlarını daha makul düzeye çekebilmek için kaliteden ödün verebilmektedir. Kurumsal firmalarda ise durum tam tersine dönmekte ve kaliteye odaklanılmaktadır. Şunu hiç bir zaman aklımızdan çıkarmamız gerekir. Bir gün bir yerde yangın çıkabilir ve sırf daha ucuz diye satın aldığımız düşük kalitedeki kapılar görevini tam olarak yerine getiremediğinden dışarıya çıkışımız oldukça zor bir duruma gelebilir. Hatta ve hatta bunun bedelini biz yada sevdiklerimiz canıyla ödeyebilir. İşte bu kadar hassas bir konu olduğu için gereken bütçeyi ayırmalı ve kaliteye önem vermeliyiz.

Projemizde ihtiyacımız olan kapıların miktarının fazla olması ve ölçülerinin birbirine yakın olması da fiyatları düşürecektir. Çünkü tercih ettiğimiz firma seri üretime geçiş yapacak ve ölçüler de aynı ise zaman tasarrufu söz konusu olacaktır. Fiyatlara sizler adına oldukça olumlu yansımalar böylelikle mümkün olabilecektir. Sizlere tavsiyemiz mutlaka en az beş firmadan fiyat teklifi almanızdır. Bu teklifleri alırken malzeme kalitesini de belirtmelerini isteyiniz ve son aşamada kararınızı buna göre veriniz. Unutmayınız en düşük yangın kapısı fiyatlarıyla her zaman en yüksek kalitede kapılara sahip olamayabilirsiniz.

]]>
<![CDATA[Yangın Kapılarında Yönetmelik]]>Wed, 11 Nov 2015 19:48:52 GMThttp://kapisiyangin.weebly.com/anasayfa/yangn-kaplarnda-yonetmelikYangın kapısı yönetmeliği ismiyle de bilinen binaların yangından korunması hakkındaki yönetmelik, yangın güvenliğiyle ilgili önlemlerin nerelerde ve hangi şekilde alınması gerektiğini bildirir. Aslına bakılırsa yangın kapısı yönetmeliği adında bir yönetmelik yoktur. Mevcut kurallar bu alanda yapılması gerekenler hakkında bilgi içerir. Şimdi sizlere yangın kapısı ile ilgili maddeleri sıralamaya çalışacağız. Bu arada önemli bir bilgi paylaşalım; kapı uygulamaları aşağıda belirttiğimiz şekilde yapılmazsa itfaiye denetiminden geçmemekte ve gerekli düzenlemelerin yapılması için ek süre verilmektedir. Ek maliyetleri de beraberinde getireceği için tek seferde eksiksiz yapılması oldukça önemlidir.

Yapılarda insanlar, hava ve nesneler için dolaşım imkanı tanıyan, kapalı halde iken duman ve alev geçişini belirli bir süre durdurabilen kapı yada kapak şeklinde tanımlanan yangın kapıları, kaçış merdiven ve yollarına açılırlar. İçerisinde bulunan insanların sayısının elliyi aştığı her mekanda en az 2 (iki) kapı bulundurulma zorunluluğu vardır. Rakam beş yüzü geçerse şayet; en az üç ve üzeri kapı bulundurulması gerekir. Tek kanatlı bir çıkış kapısının genişliği seksenden az yüz yirmi santimetreden çok olmamalıdır. Yangın kapısı yönetmeliğine göre kapıların önünde bir engel yada açılmalarını zorlaştıracak unsurların bulundurulmaması gerekir.

Yine bir diğer maddede, kullanılmasına izin verilen kapıların kendiliğinden kapanabilecek donanım ve tertibata sahip olması gerektiği vurgulanmıştır. Kullanılan diğer düzenekleri ele alacak olursak, en başta panik bar ve duman sızdırmaz fitil gelir. Panik bar ismiyle anılan kapı kolları, kaçış yönüne doğru en hızlı şekilde açılmayı sağlayarak zaman kayıplarının önüne geçilmesini sağlar. Duman sızdırmaz fitil ise adından da anlaşılacağı üzere kapının arasında kalabilecek boşluklardan duman, ısı ve alev geçişini engelleyebilmek maksadıyla kullanılır. Her ikisininde yangına dayanıklı olması ve bütün ürünlerde bulundurulması zorunludur.

​Kaynak: www.kapisiyangin.com]]>
<![CDATA[Tuzla'da Yangın Kapısı Çözümleri]]>Wed, 11 Nov 2015 19:47:28 GMThttp://kapisiyangin.weebly.com/anasayfa/tuzlada-yangn-kaps-cozumleriTuzla yangın kapısı ürünlerimiz, binaların yangından korunması hakkındaki yönetmeliğe bire bir uygun şekilde tasarlanmakta ve imal edilmektedir. İtfaiye denetiminde bu anlamda bir eksiklik tespit edilmesi halinde kabul edilmemekte ve ruhsat verilmemektedir. Dolayısıyla Tuzla yangın kapıları uygulaması, eksiksiz ve doğru biçimde hazırlanmalıdır. Müşterilerimizin hiç bir sorunla karşılaşmadan yüzde yüz memnuniyetle hizmet almasını sağlamak adına elimizden gelen bütün çabayı sarf etmekteyiz. Deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyor, her aşamada büyük bir titizlik sergiliyoruz. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize ulaştırdığımız yangın kapısı ürünlerimizi kendi imalathanemizde hazırlıyoruz. Yeni teknolojik gelişmelerin ve ekipmanların tamamını içerisinde barındıran atölyemizde Tuzla yangın kapısı taleplerinizi çok kısa süreler içerisinde karşılayabilecek durumdayız.


Sizlere sürecin en başından en sonuna dek bütün aşamalar hakkında da bilgi vermek isteriz. Bizi arayarak uzman müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz, sürecin ilk aşamasını oluşturur. Sizden ön bilgileri aldıktan sonra etüt çalışması için randevu alınır. Belirlenen gün ve saatte ikinci aşama yani keşif için adresinize gelen ekip arkadaşlarımız, ölçüleri aldıktan sonra sizinle fikir alış verişi yaparak yönetmeliğe de bağlı kalarak konumları belirler. Merak ettiğiniz her konuda ekip arkadaşlarımızdan gerek bu aşamada gerekse çağrı merkezimizden alabileceğinizi hatırlatalım. Son evrede Tuzla yangın kapısı projenize özel üretime geçilir. Diğer firmalardan farklı olarak hazır kapı bulundurmuyor ve her projede ölçüye göre imalat gerçekleştiriyoruz.

​Kaynak: kapisiyangin.com]]>
<![CDATA[Yangın Kapısı Üretim Süreci]]>Mon, 09 Nov 2015 19:40:48 GMThttp://kapisiyangin.weebly.com/anasayfa/yangin-kapisi-uretim-sureciYangın gibi acil durumlarda dışarıya en güvenli tahliyeyi sağlayan ve hayat kurtaran yangın kapısı ürünlerimizin nasıl üretildiğini hiç merak ettiniz mi? Hangi aşamalarda ne tür malzemeler kullanıldığı ve nasıl imal edildiği bilgisini sizlere aktarmak istiyoruz. Öncelikle her aşamada büyük bir emek sarf ettiğimizi bilmenizi istiyoruz. Dikkatle, özenle ürettiğimiz her bir kapıya imzamızı atarak sizlere ulaştırıyoruz. Aşağıda maddeler halinde hazırlanma sürecini görebilirsiniz.

  • Her projenin başında yerinde etüt çalışması gerçekleştiririz. Bu evrede kapının takılacağı yerler belirlenir, ölçüler alınır ve üretim için gereken teknik veriler hesaplanır.
  • Sonrasında atölyemizde kullanılacak malzemeler belirlenir. Buraya kadar işlem yarı yarıya tamamlanmış olur dersek doğru bir söylemde bulunmuş oluruz.
  • Metal malzemelerin bükülmesi ve kapının ana hatlarının ortaya çıkması sağlanır. Büküm doğru yapılmazsa hem ölçüler istenildiği gibi olmaz hemde kapının takılması esnasında başka sorunlarla karşılaşılabilir.
  • Kapıların menteşe ve kanadının takılmasından hemen sonra boya uygulaması yapılır. Boyanın yüzeye en iyi şekilde tutulmasını sağlamak için kapıya ve boyaya farklı elektrik akımları verilir. Bir mıknatıs gibi boyanın kapıya yapışması böylelikle mümkün olur.
  • Kuruması için bir süre beklendikten sonra aksesuarlar, fitil ve panik bar takıldıktan sonra proje alanına gönderilmeye hazır hale getirilmiş olur.

Bütün aşamalarda sergilediğimiz büyük titizlik sayesinde hiç bir kusur barındırmayan kapılar ortaya çıkmaktadır. Şayet kayda değer bir kusur tespit edilirse giderilmesi sağlanır. Giderilemeyecek kusurlar bulunan yangın kapısı ise parçalanarak tekrar kullanılmak üzere dönüştürülür. Günümüzde kullanılan bütün türlerdeki yangın kapıları hemen hemen aynı şekilde üretilir. Zirve Mühendislik olarak hepsini çok kısa sürelerde üreterek kullanımınıza sunabilecek kapasiteye sahibiz. Üstelik hizmetlerini tüm Türkiye'ye ulaştırabilecek kadar büyük bir kaç firma arasında yer almaktayız.

Uzman kadromuzu daha da uzmanlaştırarak memnuniyet düzeyinizi her zaman bir üst aşamaya taşımaya çalışıyoruz. Çeşitli eğitim sistemlerine dahil ettiğimiz ekip üyelerimizin uzmanlık kat sayılarını sürekli olarak arttırıyoruz. Hem yönetmeliğe uygun hemde yüksek kaliteye sahip kapılara sahip olmak isteyenlerin yapması gereken tek şey bizi aramak ve ilk adımı atmak.
]]>